Yeni nesil perma Antalya'da

Merhaba Değerli Web Ziyaretçimiz;

ANTALYA bölgesindeki Yeni nesil saç perması'nı PLATİN PERUK Olarak en kaliteli ürün ve en iyi işçilik ile sunmayı amaçlıyoruz. Güzellikle ilgili tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yanınızdayız. Kısa bir sürede mükemmel kalıcı dalgalı saçlarla görünmenizi ve kendinizi harika hissetmenizi sağlayabiliriz. Hizmetlerimizle kendinizi şımartın ve güzelliğinizi ortaya çıkarmak için bize güvenin! Yeni Nesil Perma saç modelleri hepimizin dikkatini çekiyor. Peki, Yeni Nesil perma nedir ? ve Yeni Nesil perma nasıl yapılır ? Yeni Nesil Perma saça zarar verir mi ? Yeni Nesil perma nekadar süre kalıcı ?  Gibi sorular ile Tüm merak edilen ve Yeni Nesil Perma saç yaptırmak isteyenler için hazırladığımız bu yazıda, aradığınız bütün soruların cevaplarını bulacaksınız.

Yeni Nesil Perma nedir?

Saçların uzun süre dalgalı, kıvırcık formda kalmasını sağlamak için uygulanan işleme perma adı verilir. Çok eskiden beri kullanılan bu kalıcı şekillendirme işlemi, son dönemde ünlü yıldızlar tarafından yeniden sık sık kullanılmaya başlandı.

Eğer düz saçlarınızdan sıkıldıysanız veya uzun süre bir tatile çıkacaksanız ya da sadece saçlarınızda bir hacim olsun istiyorsanız aynı zamanda'da tarzınızda bir değişim arzuluyorsanız Yeni nesil perma tekniği sayesinde uzun süre kalıcı dalgalara kavuşabilirsiniz.

Yeni Nesil Perma Hangi Saçlara Uygulanır ?

10 cm ve daha uzunluktaki saçlara uygulanan Yeni nesil perma işleminde dalgalarının kalınlığına Yoğunluğuna siz karar verebilirsiniz. Aslında bu noktada da devreye perma Bugidileri ve en önemlisi Perma Sarım Tekniği giriyor. Perma bugidilerin ebatları ve sarım teknikleri, ortaya çıkacak buklelerin yoğunluğunu ve yönünü belirliyor. Yeni Nesil perma yapımı öncesinde bu serviste profesyonel eğitimlerini tamamlamış ekiplerimizle ön görüşme sağlayıp  nasıl bir görünüme ulaşmak istediğini net bir şekilde söylemeniz oldukça önemli.

Yeni Nesil Perma Saçlara Zarar Verirmi ?

Yeni Nesil Perma klasik perma ilacı değildir. klasik perma ilacı gibi keskin kokmamakla birlikte tamamen içerisinde amonyak barındırmayan aynı zamanda içeriğinde keratin,havyar ve kolojen sayesinde saçınıza kalıcı dalgalar yaratırken aynı zamanda beslemekte ve bakım yapmaktadır.

Fakat özellikle de saçlarınızda açma işlemi veya başka kimyasal işlemler varsa bu saç tipleri için bir analiz ve test sonucunda hareket etmekte sizi bilgilendirmekteyiz uzmanlarımızdan Randevu alarak ücretsiz ön görüşme ve analiz talep edebilirsiniz.

Yeni Nesil Perma Nekadar Süre Kalıcı ?

Uzun süre kalıcı yeni nesil perma uygulaması ortalama saç uzama hızına ve kullandığınız ürünlere bağlı 6 aya kadardır.

Saçlar uzadıkça, köklerden kıvırcık olmayan saçlar büyüyünce görünüm daha da doğal olmaya başlıyor. Sanki saça maşa yapmış gibi bir görümüm oluşuyor. Fakat Saç dipleriniz çok hacimsiz ve düz ise uzadıkça Rahatsız eden bir görünümde gönül rahatlığı ile işlem tekrar edilebilir saça tekrar uygulamanın hiç bir zararı yoktur.

Yeni Nesil Perma Sonrası Kullanım Nasıl Olmalı ?

Perma uygulama sonrası ertesi gün özgürce saçlarınızı yıkayabilirsiniz uygulama sonrası kullanacağınız şampuanınızın özellikle sülfatsız veya sülfat oranı minimum olmasını tavsiye etmekteyiz tavsiyemize özen göstermeniz saç sağlığınızı korumak ve perma kullanım ömrünü uzatacaktır.
Saçlarınızı duşta şampuanladıktan sonra bir maske veya krem yardımıyla taramanızı ve bolca durulamanızı öneriyoruz.

Sonrasında havlu ile nemini alıp bir köpük jöle veya durulanmayan şekillendiriciler ile ellerinizle şekillendirerek dilerseniz kendi halinde dilerseniz bir fön vigo başlığı ile kurutabilirsiniz.

Aklınıza takılan Birşey olursa biz hep buradayız

iletişim Kanallarımız: