Saçınızın sabah kalktığınızda dümdüz olmasını ister misiniz?

En son güncellendiği tarih: 10 Nis 2020Saçınızın sabah kalktığınızda dümdüz olmasını ister misiniz? Saçınızın banyo sonrası bile kuaförden yeni çıkmış gibi olmasını ister misiniz? Saçınızın her an pırıl pırıl olmasını ister misiniz?

Keratin bakım ile bu istekleriniz karşılanabilir. Saçın ham maddesi olan keratin zamanla, boyalar,

dış etkenler sık yıkanma ile saç tellerini terk etmektedir. Saç tellerinin pulcuklarının açık olması ve keratinlerini kaybetmeleri, bakımsız kabaran saç görünümüne neden olmaktadır. Keratin bakımı uygulamasında, kimyasal işlem görmüş boyalı yıpranmış saç tellerinin pulcukları açılarak, keratin lif yüklemesi yapılmaktadır. Saç tellerine keratin yüklemesi sonrası, 230 derece ısıya sahip presleme işlemi ile saç telleri pulcukları kapatılmaktadır. Böylece keratin maddesini saç tellerine hapsedilmektedir. Bu işlem sonucunda saçlarınız 5 ila 6 ay arasında dümdüz fönlü gibi kalmaktadır. Bu işlemin amacı, bakım ile saçları daha sağlıklı hale getirmek olsa da, saçlar hem dümdüz fönlü hem de pırıl pırıl bakımlı olması ikincil kazanım olmaktadır. Brezilya fönü ismi de verilen bu işlemde kullanılan maddeler çok önemlidir. Alınan sonucun başarılı olması için kalitesi yüksek markalar kullanılmalıdır.

#keratinbakım #saçbotoxu #keratindolgu #antalyakeratinyüklemesi #saçbakımı #saşlıklısaçlar #pürüzsüzsaçlar

117 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır. Web Master By Murat KOCATAŞ

  • Instagram - Siyah Çember
  • Facebook - Siyah Çember
  • YouTube - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember

Hakkımızda          Gizlilik Politikası          KVKK          Banka Hesap Bilgileri          Teslimat İade ve Garanti Şartları          Mesafeli Satış Sözleşmesi