İşletmemizde Kovid-19 Sonrası Önlemler
Sevgili Misafirlerimiz ve Takipçilerimiz kuaför salonlarının açılış tarihi henüz belli değil.

Dünyadaki uygulamalara baktığımızda, toplumsal bilinci yüksek tutarak evlerimizde kalmaya devam edersek, ülkemizde ortalama Mayıs ortası yada Haziran ayı gibi sektörümüzün açılacağını öngörmekteyiz.

Açılıştan sonra, salgının yayılmasını engellemek ve güvenli bir hizmet alanı oluşturmak için firmamız uzun süredir tedbir çalışmaları yapmaktadır.

Açılış kararı sonrasında işletmemizde servis biçimi aşağıdaki gibi olacaktır.


Başta bugüne kadar kullanılan tarak fırça benzeri ekipmanlarımız süreç öncesinde her zaman tek kullanımlık sizlerin önünde paketlerden açılıyordu aynı hassasiyetle devam ederek bazı hijyen politikamızı aşağıdaki gibi güncelledik.


1) Tüm servisler her zamanki gibi randevu ile yapılacaktır ve yeni dönemde tam kapsamlı online randevu sistemimiz devrede olacaktır. Online Randevu için Dokun!


2) İki koltuk arası sosyal Mesafe bırakılacaktır.


3) Tüm personelimiz maske, eldiven kullanımı ile birlikte her servis sonrası el yıkama ve dezenfektan kullanımı gerçekleştirecektir.


4) Tüm personelimizin işe girişte temassız şekilde ateşi ölçülecek, genel sağlık kontrolü yapılacaktır, ayrıca misafirlerimizin’de ateşi ölçülecektir.


5) Tüm içecek ikram servislerimiz tek kullanımlık ürünlerden oluşacaktır.


6) İşletmemizde her an ulaşabileceğiniz alanlarda dezenfektan istasyonları bulunacaktır.


7) Hava temizleme cihazları alınmıştır, servis alanlarında tüm gün çalıştırılacaktır.


8) Servis esnasında kullanılan havlu, önlük, Penuar ve tüm ürünler Tek kullanımlık olacaktır.


9) Ödeme esnasında temassız pos hizmetimiz hazırdır. Temassız özelliği olmayanlar için link yardımıyla online sanal pos sistemimiz hazırdır.

aynı zamanda fiziki pos ödemelerimizde pos makinamız kişiye şifre için uzatılmadan önce dezenfektan işlemi uygulanarak sunulacaktır.


10) Yalnızca Kemoterapi tedavisi gören misafirlerimiz için ayrı bir katımızda özel bir alan tahsis edilmiştir. Peruk deneme servisleri randevu ile verilecektir.


Lütfen bizlere görüş ve önerilerinizi iletin 🙏🏻#birliktebaşaracağız


Ayrıca alınacak önlemleri de sizlere bildiriyor olacağız.

Saygılarımızla

Platin Peruk

84 görüntüleme
  • Instagram - Siyah Çember
  • Facebook - Siyah Çember
  • YouTube - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. Web Master By Murat KOCATAŞ

visa-mastercard-logo.webp

Hakkımızda          Gizlilik Politikası          KVKK          Banka Hesap Bilgileri          Teslimat İade ve Garanti Şartları          Mesafeli Satış Sözleşmesi