BU YAZIN RENGİ ; BRONZ OMBRE - SOMBRE

En son güncellendiği tarih: 10 Nis 2020Kahverengi tonlarını terk etmeden.

Evet yaz geldi, saç renkleri açıldı ama siz kahverengi saçlarınızda herhangi bir değişiklik yapamadınız. Saç tonunuz sarı tonlarındaki yansımalar için fazla koyu kalıyorsa, yepyeni bir saç rengi trendi ile karşınızdayız. Bronz Ombre. “Ombre’yi biliyorum ama bronzluk nasıl oluyor?” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım. Bronz ombre, adından da anlaşılacağı gibi doğal saç rengi, sarı yansımalar için daha koyu olan kişilere yönelik bir uygulama. Ayrıca Bronz ombre sombre diyede adlandırılır.

Saç renginizin doğallığını bozmadan yine de güneşten açılmış hissi ve görünümü vermek için deneyebileceğiniz bu saç rengi, yaz mevsiminde değişiklik yapmak isteyenler için birebir. Jennifer Lopez, Sarah Jessica Parker gibi ünlü isimlerin de kullandığı bu rengi yakalamak için yapılması gereken ise, doğal renginizden en fazla 2 ton açık renklerde saç uçlarınıza ışıltılar uygulamak.

#ombre #sombre #ombresaç #sombresaç #ombrenasıl #sombrenedir #antalyaombre #antalyasombre

183 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır. Web Master By Murat KOCATAŞ

  • Instagram - Siyah Çember
  • Facebook - Siyah Çember
  • YouTube - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember

Hakkımızda          Gizlilik Politikası          KVKK          Banka Hesap Bilgileri          Teslimat İade ve Garanti Şartları          Mesafeli Satış Sözleşmesi