Olaplex bağ güçlendirici sistem

Saçlarım Yıpranıyor Diye Sarışın Olmaktan Korkma!!

OLAPLEX ile;

Saçlarınızın yıpranmasını engelleyerek sağlıklı bir şekilde istediğiniz en açık tonlara ulaşabiliriz...

Platin Peruk Olarak Olaplex'i Tercih Ediyoruz.

Bakım servisinde ve Renklendirme işlemlerinde kullandığımız devrim niteliğinde olan bu mucizevi ürün ile tanışın...

Olaplex Nedir?

Kimyasal işlemler sonucu oluşan yıpranmaları büyük ölçüde ortadan kaldıran ve saça muhteşem bir doku veren Bağ Çoğaltıcı!

Olaplex,Materyal Uzmanı DR.Eric Pressly ve Kimya Uzmanı Dr.Craig Hawker tarafından icat edilen tek bir etkin içeriktir. Bu ürün,alanındaki ilk ve en önemli icat olma özelliği ile öne çıkmaktadır.

Devrim niteliğinde olan OLAPLEX yapacağımız boya veya açma işlemi için saçın yapısını onararak  saçı hazır hale getirmiş oluyor. Saç yapısındaki bozulmaları toparlayarak sağlıklı bir duruma gelen saçta, açma işlemindeki saç kopmalarına bağlı olan kayıpları en aza indirerek saçın boya ve açma sürecini sağlıklı bir şekilde düzene koyan OLAPLEX ile istenilen tona kadar işlem uygulayabiliyoruz.

NOT : Profesyonel bir ürün olan OLAPLEX uygulaması bu tür yüksek teknolojili profesyonel ürünler kesinlikle eğitim almış deneyimli uzman kuaförler tarafından uygulanmalıdır. Aksi taktirde beklediğiniz sonuçlara ulaşamayabilirsiniz.

Olaplex‘i hangi işlemlerde kullanıyoruz? Olaplex nedir ve nasıl kullanılır?

Olaplex salonumuzdaki en üst segmentteki yapılandırıcı bakım ürünüdür. Toz açıcı veya krem açıcı kullandığımız ürünlerde (renk değişimi,açma boyama,balyaj,röfle,gölge,ombre,) renklendirme servisinde boyalarda ve perma işlemleri sonrası kullanılabilen, işlem olmayan doğal saçlarda yapılandırma özelliği olan bakım ürünüdür. Olaplex saçın güç dengesini sağlayan, disülfat bağlarını çoğaltan bir kimya formülüdür.

Olaplex’in farkı nedir? Kullanıcı için herhangi bir zararı var mıdır? 

Olaplex az önce de belirttiğimiz gibi bir kimya formülüdür. İçerisindeki formülasyonların hiçbir şekilde insan vücuduna zararı yoktur. Farkı ise dünyada piyasada olan hiçbir ürünün saçın iç yapısına Olaplex kadar giriş yapamamasıdır. Bu zamana kullandığımız bütün bakım ürünleri yüzeysel bir şekilde saça onarma yapmamızı sağladı. Oysa ki Olaplex, kütikülün etrafındaki disülfat bağlarını çoğaltıyor ve saçı yara bandı gibi dıştan değil, antibiyotik gibi içten onarıyor.

Olaplex ürünleri sadece kuaförlere özel midir? Son kullanıcı için ürün var mıdır? Varsa nelerdir? 

Olaplex’in 3 ana ürünü bulunur. Bunlardan No.1 Bond Multiplier ve No.2 Bond Perfector ürünleri profesyonel kullanıma uygun olduğundan sadece kuaförler içindir. Son tüketici içinse No.3 Hair Perfector olarak adlandırılan ürün tasarlanmıştır.

Olaplex kullanırken nelere dikkat ediyoruz? 

Olaplex doğru teknik bilgi ile kullanıldığı takdirde, servis sonrası kalite açısından en büyük asistanımız olmaktadır. Olaplex’i doğru algılamak ve analiz etmek çok önemlidir. Biz Olaplex’in saçların sigortası olduğunu her zaman savunuyoruz ancak bu hiçbir zaman saçı gereğinden fazla yıpratabilme veya yorma yetkisini verdiği anlamına gelmiyor. Bizim burada dikkat etmemiz gereken en önemli nokta, mesleki ve teknik birikimlerimiz ışığında, her zaman sağduyu ile hareket etmemizdir.

Olaplex Türkiye’de ve dünyada kullanan ünlüler kimlerdir?

Türkiye’den Çağla Şikel, Ece Erken, Sibel Arna, Öykü Serter gibi ünlüler Olaplex’i kullanıyor. Dünyada ise Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Jennifer Lopez, Emma Stone, Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson, Cameron Diaz, Lily Aldridge, Shay Mitchell, Anna Paquin, Emily Blunt gibi birçok Hollywood yıldızı Olaplex’i tercih ediyor ve hergün bu isimlere bir yenisi ekleniyor..

antalya kuaför

olaplex antalya