Mikro ve Medikal Kaynak Antalya'da

Değerli Web Ziyaretçimiz;

saçınıza Mikro ve Medikal saç kaynak yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka bu bölümü dikkatlice okumalısınız.

Bir kaynak kullanıcısı iseniz veya saçlarım seyrek,saçlarım kısa,saçlarım yıpranmış ve yanmış diye şikayet edip ANTALYA Bölgesinde mikro medikal kaynak yapan kuaförler diye araştırmalar yapıyorsanız PLATİN PERUK Olarak Biz Sizlere en iyisini sunmak için Hizmetinizdeyiz Güzellikle ilgili tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve istediğiniz gibi görünmek için yanınızdayız. Kısacık bir sürede mükemmel görünmenizi ve kendinizi harika hissetmenizi sağlayabilir, Hizmetlerimizle kendinizi şımartın ve güzelliğinizi ortaya çıkarmak için bize güvenin!

Genelde piyasada daha uygun fiyata yapılan ve Mikro medikal kaynak adı altında bahsi geçen çoğu uygulamanı sonucu hüsrandır.

Gerçek bir Mikro medikal kaynak uygulamasının fiyatı yapıştırıcısından dolayı daha yüksektir. 

Saçlarınızın zarar görmesini istemiyorsanız aynı zamanda kaynak olduğu da belli olmasın istiyorsanız bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Bir çok firma daha uyguna aldıkları Çin den getirttikleri malzemeler ile piyasada kötü uygulamalara , internet üzerinde de doğru olmayan yanlış bilgi kirliliğine sebebiyet vermektedir.
Biz Platin Peruk olarak yapmış olduğumuz tüm uygulamanın her zaman arkasındayız.

Mikro medikal kaynak hakkında merak ettiğiniz her şey mikro kaynak Avantajları ve Dezavantajlar ile mikro kaynak nedir , mikro kaynak nasıl uygulanır, mikro kaynak kimler için uygundur , mikro kaynağın kullanım süresi nekadar ,  mikro kaynak saça zarar verirmi ve mikro kaynak saçları garantilimi hepsini tek tek anlatımakta olduğumuz soru ve cevapları aşağıda dikkatlice incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Mikro Kaynak Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey

Module 1


 1. Download PDF Workbook
 2. When to Take the Breakout or Retest on a Swing Trade: Candle Sentiment Part 1
 3. Quiz: MODULE 1
Module 2


 1. When to Take the Breakout or Retest on a Swing Trade: Candle Sentiment Part 1
 2. Quiz: MODULE 2
Module 3


 1. Back Trading the 3 min Chart: Day Trading $BYND
 2. Quiz: MODULE 3
Module 4


 1. Back Trading the 5 min Chart: Day Trading $BYND
 2. Quiz: MODULE 4
Module 5


 1. Back Trading a Random Moving Average, Random Timeframe on a Random Stock
 2. Quiz: MODULE 5
Module 6


 1. Back Trading a Random Moving Average, Random Timeframe on a Random Stock
 2. Quiz: MODULE 6
Module 7


When to Stack the Odds & When to Load the Boats?!

Sizden Gelen Sorular

Mikro kaynak ile Medikal kaynak farkı nedir?


Mikro Kaynak ile medikal kaynak arasındaki tek fark birleşim noktasının daha ince ve küçük olmasıdır. medikal kaynak uygulamasını sadece saç toplandığında baş çevresinde görünmelerin yaşanmaması için uygulamayı doğru buluyoruz ve ince telli zayıf saçlarda tercih ediyoruz.
Mikro Kaynak Kimler için uygundur?


Saçlarını uzatmak isteyen,saçları zayıf ve az olan,aynı zamanda kimyasal işlemlerden zarar görmüş,yanmış,yıpranmış,dipleri yoğun ucları seyrek ve hacmi az olan tüm saç tipleri için uygundur. Bu teknoloji sayesinde tepe saçlarınızın hacmini arttırmak dahi mümkündür. Saç tiplerinin tamamına uygulanabilmesi özelliği ile aşırı kısa saça (bu 5 cm olması bile yeterlidir.) kaynak yapılabilmektedir. Kısa saça kaynak konusunda uygulanacak tekniklerin kısıtlı olması göz önünde bulundurulduğu takdirde, kısa saçlı bayanların uygulayabileceği en iyi saç kaynağı mikro kaynaktır.
Mikro kaynak saça zarar verirmi?


Kaynakların saça olan zararları en çok merak edilen konuların başında gelir. Dürüst olmak gerekirse PROFESYONEL görüşümüzle bize göre saça zarar vermeyen kaynak yoktur. saçın zarar görmesinin iki temel sebebi vardır. Kullanıcı hatalarından dolayı ve uygulayıcı hatalarından kaynaklı sebeplerdir. kullanıcılar üç ayın üzerinde kaynaklarını kullanmaya devam ettikleri taktirde nakil saçlarda oluşan karışıklık doğal saçlarada zarar vermektedir. Bu sebeple mikro kaynağı 3 aydan sonra kullanıcıların yenilemelerini tavsiye ediyoruz. Uygulayıcılardan kaynaklanan hatalar ise kaynakları çıkartırken yaşanır çıkarma işlemini özel solisyon yerine kolonya,aseton,alkol,tiner v.b gibi maddeler kullanılarak çıkarılmaya çalışılmasıdır. Bunların hiç biri keratin çözücü özelliği yoktur. Keratin çözücü özel solisyon kullanılmadığı taktirde saçlara çok ciddi zarar verilmesi kaçınılmazdır. ve birçok oranda saç kaybına yol açacaktır. Konuyu toparlamak gerekirse herhangi bir kaynak sisteminde genel saç kaybı %10 ise bu mikro kaynakta %1 e düşüyor bu nedenle mikro kaynak kaynak kullanıcılarının tercih nedenidir.
Mikro Kaynağın Avantajı Neler?


Mikro kaynak doğru uygulama yapıldığında saçlarınızın sağlığını korumasına yardımcı olur.
Yanmış saçların tedavisi sürecinde saçların korunmasını ve iyileşme sürecini hızlandırır.
Saç dökülmesine sebep olmaz.
Doğal saçlar üzerine uyguladığımız mikro kaynak çalışmalarında kimyasal renklendirme işlemlerini nakil saçlar üzerinde uygulamayı tercih ediyoruz. Bu şekilde yaptığımız uygulamalar sayesinde doğal saçlarınız üzerinde işlem yapmadan renk değişikliği uygulamakla birlikte doğal saçların sağlığını korumak büyük bir avantaj sağlıyor. 1. Uygulanan saç tutamları oldukça ince ve hafiftir bu nedenle kafanızda ağırlık yapmaz ve rahatsız etmez.
2️. Diğer saç kaynak sistemlerinde olduğu gibi saçınızdan ayrı uyumsuz katlı bir görünüm olmaz, doğal ve bütünlük içinde bir toplam görünüm olur.
3️. Kullanımı çok kolaydır size şekillendirmeden zaman kazandırır, saçlarınızı yıkadıktan sonra da kendi saçlarınız gibi doğal görünümde olurlar.

4️. Diğer saç uzatma sistemlerine göre Saçlarınızı diplerden fırça ile fırçalayabilirsiniz.

5️. Tüm saç tiplerine uygulanabilir çok kısa saçlarda bile muhteşem sonuçlarla doğal bir görünüm elde edilebilir.

6️. Yanmış saçların tedavisi sürecinde saçların korunmasını ve iyileşme sürecini hızlandırır.
.
7️. Doğal saçlar üzerine uyguladığımız mikro kaynak çalışmalarında kimyasal renklendirme işlemlerini nakil saçlar üzerinde uygulamayı tercih ediyoruz.
Bu şekilde yaptığımız uygulamalar sayesinde doğal saçlarınız üzerinde işlem yapmadan renk değişikliği uygulamakla birlikte doğal saçların sağlığını korumak büyük bir avantaj sağlıyor.
Mikro kaynağın kullanım süresi nedir?


Kaynak yapıldığı süre boyunca saçlarınızda herhangi bir ağrı ya da acı hissetmezsiniz. Kaynaklarınızdan sıkıldığınız zaman da saçlarınıza hiçbir zarar vermeden çıkartarak eski saçlarınıza kavuşabilirsiniz. En önemlisi ise saç diplerinizi fırça ile fırçalayabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz minumum 3 maksimum 6 aydır. 3 aydan sonra nakil saçlar diplerden uzaklaşır kendi saçlarınızlarda karışıklıklar oluşmaya başlayacaktır bu nedenle 3 ayda bir yenilenmesini tavsiye ediyoruz. Bu arada da birkaç adet dökülen veya düşenler olabilir . Bunlarda bizim ücretsiz olarak size sunduğumuz aylık bakımlarda takılmaktadır.
Hayal ettiğiniz görüntüyü tavsiye edilen kullanım süresince yaşayabilir ve aynı saçınızı kullanım süreci sonunda yenileyerek bu uzun,doğal,sağlıklı ve dolgun saç serüveninize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Mikro Kapsülleri kaynak işlemi sırasında saçlarınızın rengini kazanır ve çok yumuşak oldukları için saç diplerinize batıp sizi rahatsız etmezler. Mikro Kapsüller sıcağa dayanıklı, sağlam ve şeffaf bir jeldir. Kapsüller yüksek sıcaklarda bile sağlamlığını korur ve gevşemezler. Dilediğiniz gibi denizde veya havuzda yüzebilir ve saunaya veya solaryuma girebilirsiniz.
Mikro Kaynak Nasıl Uygulanır?


Mikro kaynak sisteminde nakil edilecek saç tutamları 5 tel ve 25 tel olmak kaydı ile saçlara nakil edilir. Bu anlamda birleşim noktası oldukça küçük ve doğaldır. Salonumuzda profesyonel şekilde uygulanmakta olan mikro saç kaynak tekniği dünya üzerinde uygulanan en son saç kaynak tekniklerinden birisidir. Bu tür saç kaynağı tekniği, ince tutamlar halinde saçlarınıza eklenen mikro işlemlerden oluşmaktadır. İşlem şeffaf kapsül granüllerin yüksek ısı ile eritilerek saçlara birleştirilme şeklinde yapılır.
Mikro Kaynak Saçları Garantilimi?


Ham madde tedariği bir çok sektörde önemli konuların başında gelir. Tabi ki bizim sektörde bu konuda istisna değil. Ve eğer bu dünyada bulunan en zor ham maddelerden biri, yani insan saçı ise , ona ulaşmak çok daha zor oluyor. Bu sebeple sizlere genel olarak kullanılan saçların kalitesi ve Platin Peruk garantisi hakkında bilgi vermeyi doğru buluyoruz.
Çoğu zaman sizden aldığımız soruların içinde saçların gerçek olup olmadığı merak ediliyor. Kullanılan saçların kalitesi kullanıcı tarafından maalesef bakarak anlaşılabilir bir durum değil. Kullanım sırasında yaşadığınız problemler saçların kalitesini ortaya çıkartıyor. Kalitesiz olduğu halde , Kuaförün bile ilk bakışta anlaması mümkün olmayacak şekilde ustalıkla hazırlanarak kaliteli gibi gösterilen saçların gerçek kalitesi kullanım sırasında yaşayacağınız sorunlarla ortaya çıkacaktır. Bu sorunlar saçların çok karışması, dökülmesi ,renk tutmaması, lastik gibi uzaması ve sağlıksız olması olarak sıralabilir.
Platin Peruk Garantisi Nedir?
Mikro Kaynak yapılabilen, Gold Serisi 1 sınıf denilen, Karışmayan, dolaşmayan, istenilen renk açılıp boyanabilen ve uzun dönem kullanılabilen saçlara ulaşmak çok zordur. Yapmış olduğumuz mikro kaynak uygulamalarında ilke olarak misafirlerimize yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun bizim sorunumuzdur diyebileceğimiz saçları kullanmayı tercih ediyoruz. Bunu söyleyebilmek için elimizde o kadar farklı karakterlerde ve renklerde saçları bulunduruyoruz ki, sizlerin saç karakterine bire bir uyan saç karakterini uygulayabilmeliyiz. Kullanılacak nakil saçların sizlerin saç dokusuyla aynı olması olmazsa olmaz bir şartımızdır.
Bu sebeple kullandığımız saçlarda yaşanabilecek olası sorunların bizim sorunumuz olacağını bilmenizi istiyoruz...
Mikro Kaynak Fiyatları Nedir?


Mikro kaynak uygulamasında Gold Seri saçlarda adet fiyatı 14-18 TL aralığında değişmektedir. Gold seri saçlar tek bir kişiden alınan dibi ucu en dolgun olan seridir. fiyatı değiştiren saçın rengi boyu ve saç cinsi yani dalgalı düz karakter olması. fakat en önemli fiyat belirleyicisi size kaç adetin kullanılacağıdır bunuda saçı görmeden analiz etmeden buradan söylemek doğru olmaz ücretsiz bir ön görüşme randevusu alıp bizi ziyaret ettiğinizde net bir fiyat çıkartılacaktır
Mikro kaynak nedir?


Mikro Kaynak dünyadaki en güncel saç uzatma sistemidir. Mikro saç kaynağı yapısal olarak bağlantı noktaları diğer kaynak sistemlerine göre çok küçük olduğu için mikro adı verilmiştir. Bağlantı noktalarının küçük olma özelliği ise saç naklini görünmez kılıyor Mikro kapsülleri o kadar küçüktür ki yakın mesafeden bakıldığında bile görünmezler. Gün içinde kullanırken dipten itibaren taranabilir ve uyurken maksimum konfor sağlamaktadırlar.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için 0242 317 10 11 veya 0555 892 37 70 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz

 • Instagram - Siyah Çember
 • Facebook - Siyah Çember
 • YouTube - Siyah Çember
 • Heyecan - Siyah Çember

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. Web Master By Murat KOCATAŞ

visa-mastercard-logo.webp

Hakkımızda          Gizlilik Politikası          KVKK          Banka Hesap Bilgileri          Teslimat İade ve Garanti Şartları          Mesafeli Satış Sözleşmesi