Hasarlı Saçlar - L'Oréal PRO | FIBER

Zarar Görmüş Saçlar Nasıl Tedavi Edilir?

İNCELEME İLE BAŞLIYORUZ

Pro fiber uzun etkili saç bakım programı, özel birer bir inceleme yapacak olan uzman kuaförlerimiz tarafından başlar. Kuaförlerimiz saçınızdaki zararın seviyesini analiz etmek için “Saç Teli Testi” uygulayacaklardır.Saçın incelemesi İlk olarak uzman kuaförümüz size, mevcut saç bakım rutininizi ve işlem bittiğinde saçınızın nasıl görünmesini istediğinizi size soracaktır. Bu, ısıtıcılı saç araçları gibi saçlarınıza dış etkenlerin zarar verip vermediğini, sizin nasıl bir görünüm istediğinizin tercih ettiğinizi anlamalarına yardımcı olacaktır. Sonrasında sizden biraz saç teli alarak, kuaförünüz kökten uca saçın dokusunun kalınlığını, esnekliğini ve eğer kırık saç uçları varsa bunu inceleyecektir. Kuaförünüzün teşhisine göre hangi Pro Fiber saç bakım programının size en uygun olduğunu tespit edecektir.

Zarar Görmüş Saç Nedir?

Zarar görmüş saçlarda etkili bakım için, nasıl oluştuğunu ve saçınızın zarar seviyesin anlamak çok önemlidir. Saçlarınızın zarar görmüş olduğunu hissetmenizin birçok sebebi vardı; bunların arasında ısıtıcılı saç şekillendiriciler, çevre kirliliği ve klorlu su vardır. Ancak biz yaşamınızdan vazgeçmenizi ve gittikçe uzun saçlarından hoşlanmayan kişilerde olmamalı, belki sadece saç kırıklarınız için bizi bulmuş olabilirsiniz. Uzman kuaförümüze sıklıkla, saçlarındaki parlamanın azaldığı, kabarık veya kalın his veren saçlarının olduğundan endişe eden kişiler geliyor. Saç Teli Testimizi kullanarak, saçlarındaki zararın teşhisi için inceleme yapıyoruz. Üç temel zarar görmüş saç tipi vardır ve Pro Fiber her bir birine en uygun saç bakım programını size sunmaktadır.

Seviye 1: Hafif zarar görmüş saçlar

Zarar görmenin en düşük seviyesidir, genellikle sacın kütikül denen üst yüzeyinde meydana gelir. Burada üst katman koruması ve üst katmanın yüzeyi bozulmaya başlar, saçların bu dış katmanı yüzeyden hafifçe ayrılmaya başlar. Bu seviyedeki zarar görmüş saçlar çentikli olur, bunların bazılar ayrılır veya kırılır, ancak saçın iç korteksi tamamen ortaya çıkmaz. Saç hafifçe kuru olur ve parlaklığı azalır, soluk durur va renkli ve uçları incelir. Seviye 1’deki saçların görüntüsünün yenilenmesi için, kuaförler size saçlarınızın daha sağlıklı görünümü için Pro Fiber Revive - Canlandırıcı programı önerecektir. Hafif zarar görmüş ince saçlar canlandırılır ve sağlıklı bir görünüş sağlanır. Canlandırıcı limon kokulu ve bal kıvamındadır.

Seviye 2: Zarar görmüş saçlar

Seviye 2 düzeydeki saç zararında kütikül denen üst katman aşınması ve uzaklaştığı görülür, bu dış katmanın kazınması ve iç korteksin korumasız kalması ve bazı bölgelerdeki saç tellerinin zarara açık hale gelmesidir. Bu seviyedeki zararda, hücre katmanlarının sayısı azalır, fazlaca ayrılır ve kırılır, büyük olasılıkla saçın merkezi olan kortekste bozulma başlar. Bu seviyedeki saçlar pürüzlü yapıdadır, solgun görüntüye, düzensiz renge ve kırık uçlara sahiptir. Seviye 2’deki zarar görmüş saçların görüntüsünü canlandırmak için, kuaförler size Pro Fiber Restore - Onarıcı bakım programını önerecektir, bu program ile pürüzüz ve ipeksi saçlara sahip olabilirsiniz. Onarıcı bakım ürünleri bu seviyede zarar görmüş saçların pürüzsüzleştirici etkisi ile onarılması için idealdir. Onarıcılar, baharatlı, sandal sütü çiçeksi kokusuna sahiptir.

Seviye 3: Çok Zarar Görmüş Saçlar

Bu saçların zarar görme seviyesinin en yükseğidir. Saçların bazı kısımlarının tamamen bozulmasıyla, üst katman çok zarar görmüştür. Korteks bozulmuştur ve zayıflamıştır. Bu seviyedeki saçların yüzeyinin dokusu çok pürüzlüdür, parlamaz, rengi soluktur ve uçları kırıktır. Seviye 3’teki zarar görmüş saçların görüntüsünü canlandırmak için, kuaförlerimiz size daha güçlü saçlar için, Pro Fiber Recover - İyileştirici bakım programını önerecektir. İyileştir bu seviyedeki zarar görmüş saçların daha güçlü görüntüsü için uygulanır. İyileştirici ürünler siyah vanilya kokuludur.

Uygulama Nasıl Yapılır?

Uzun etkili saç bakımı için bizim üç aşamalı program uygulanmaktadır.

Basamak 1: Salonda Tedavi

Uzman kuaförümüz ile yaptığınız ön görüşme sonrasında saçlarınızı şampuanlayarak ve rahatlatıcı saç masajı yaparak sizi hazırlayacaktır. Size özel karışım belirleyecektir, bu sadece salonumuzda bulunur ve saçlarınızın zarar görmüş bölgelerine uygulanır. Ardından kuaförümüz karışım üzerine yenileyici maske uygulayacak ve profesyonel katman tekniği ile saç tellerinize masaj yapacaktır, bu saçlarınıza yenilenmiş bir görüntü sağlar. Sonrasında saçlarınızı kurutularak parlak ve sağlıklı görüntüye sahip saçlarınız ortaya çıkacaktır.

Basamak 2: Evde Devam Tedavisi

Pro Fiber tedavisinin salon etkisini devam ettirmek için, sizin için belirlenmiş bakım programı ile evde devam etmelisiniz. Şampuan kullanmakla başlayın ve sonrasında sizin için seçilen saç kremi veya maske gibi belirlenecek kozmetikle devam etmelisiniz. Ürünü durulamalı ve saçları nemlendirmek için leave-in (durulanmayan bakım sonrası kremi) uygulamalısınız. Saçınızı istediğiniz gibi şekillendirerek, salon yumuşaklığını sağlayabilirsiniz.

Basamak 3: Evde Destek Tedavisi

Tedaviyi hızlandırmak için, her dördüncü şampuandan sonra, Re-charge bakım serisinin kremi veya maskesi ile tekrarlanarak desteklenmelidir. Tek kere uygulanıp, saç tellerinin eşit dağılımına yardımcı olmak için mesaj yapın. 5 dakika bekleyin ve köpürterek durulayın. Bu saçlarınız daha güçlü ve saha sağlık olmasını sağlayacaktır. 6 hafta sonra bir sonraki salon tedaviniz için saçlarınızı daha uygun hale getirecektir.

Pro Fiber: Zarar Görmüş Saçlar İçin Gerçek Tedavi

Genel olarak saç ile ilgili en önemli endişe saçların zarar görmesidir, bu aşırı ısınan elektrikli cihazların sık kullanılması ile gittikçe artmaktadır. Sürekli şekillendirme, tekrar eden düzleştirme saçlarımızı mahvediyor, sonrasında bize düzensiz ve soluk saçlar bırakıyor. L'Oreal’e göre, günümüzde kadınların %57’si uzun saç istiyor – ancak ısıtıcı şekillendiriciler, aşındıran fırçalama ve UV’e maruz kalma ile on iki ayda saçlar 12 cm kadar daha kısa oluyor, saç telleri daha kırılgan hale geliyor ve saçlara şekil vermek Pro Fiber Tedavizorlaşıyor. Eğer saçlarınızın birkaç cm veya daha fazla uzamasını istiyorsanız, saçlarınızın ucundan aldırmalısınız çünkü böylece daha iyi görünecektir, sonrasında yeni L'Oreal Professionnel tedavisinin nasıl değişim yapacağını bilmelisiniz. ‘Saç kürü’ olarak bilenen bu yönteme ellerinizin maniküre olan ihtiyacı gibi saçlarınızın da ihtiyacı vardır, Pro Fiber, L'Oreal’in, bütün saç tiplerindeki zararlar ile mücadele eden, en yerleşik profesyonel tedavi programdır. Salonda başlar ve evde devam eder, bunun anlamı sadece salondan çıkarak harika saçlara sahip olmayacaksınız, aynı zamanda her hafta evde küçük bakımlar ile saçlarınız güzel kalacaktır.

 

L'Oreal’in özel Aptyl 100 moleküler bileşiği ile zenginleştirilmiştir (7 senelik araştırmalar ve 7 patent ile birlikte sağlanmıştır). Pro Fiber ülke çapındaki yalnızca en ünlü salonlarda kullanılan en son profesyonel üründür; kesinlikle durumu değiştirecektir. Bu program seçkin salonlarda, kuaförlerin incelemesi ile başlar, size için en iyi uygun tedaviyi sunmak için saçlarınızın kalınlığı ve saçlarınızın ne kadar yıprandığını test edilir. Farklı seviyelerde zarar görmüş saçlar için üç düzey belirlenmiştir (hafif, orta ve ağır yıpranmışlık için canlandırıcı, onarıcı ve iyileştirici). Pro Fiber diğer tedaviler gibi aşırı yüklenme yapmaz, yoğun tedavilerde oluşan saç yüzeyine aşırı yüklenme veya saçın gevşemesine gibi durumların oluşması gibi bir ihtimal yoktur.

 

Bu yeni teknoloji ile tedavi saç tellerinin içinden dışına tamamen saç işler ve saçı kavrar. Aminosilane, mükemmel bir içeriktir ki, bu saçın yapısını üç boyutlu olarak kuvvetlendirirken, katyonik polimerler koruyucu kılıf olarak davranır, saçın yüzeyini kaplar ve yumuşak bir doku bırakır. Birçok tedavi “yıkadıktan önce ve sonradır” yani salondan harika bir hisle ayrılırsınız ancak saçlarınızı evde şampuanladığınız zaman gerçek dünyaya dönersiniz. L'Oreal Pro Fiber sadece içeriye etki eden teknolojisi (sadece saçın dış yüzeyi yerine hem iç doku hem de dış yüzeyde etkilidir) ile değil aynı zamanda sürekli olarak bu tedaviye destek olacağınız için sonuçları 6 haftadan uzun bir süre görürsünüz.

 

 

İşlem basittir: saçlar yıkanır ve uygun tedavi gerekli bölgelere el yardımı ile uygulanır, yoğun maske masajı yapılmadan önce 5 dakika beklenir. Tedavi sonrasın saç yıkanır ve kurutulur, hemen yumuşak, kabarmayan ve ‘yeni kesilmiş’ duygusu hissedilir, şöyle tarif edilmektedir;

 

“Gözümün önünde makas ile saçlarım kısaltılmadan bir tedavi olabileceğine inanmıyordum. Sonuçlar süper parlak, canlı ve sağlıklı görünüşe ve aşırı şaşırtıcı olmasını isterdim, ancak genellikle yüzümde nazik bir gülümseme ile ‘neyse’ duygusu bırakırdı, ancak Pro Fiber’in sonuçları sayesinde ağzım kocaman açıldı. Saçlarımın uçları soluk, zarar görmüş kırılmış ve iyi bir kırıklarını aldırma işlemine ihtiyacı vardı, ancak sonra kuaför sandalyesindeki geçirdiğim yarım saat sonunda, saçlarım yeni gibiydi.”

 

Ancak burada sona ermiyor, tedavi sizin evde kullanabileceğiniz bütün ürünleri de içeriyor, böylece önerilen bakım programı ile 6 hafta boyunca bu tedaviye devam edebilirsiniz. Bu salon görüntüsünü korumanın en iyi yoludur. Şampuan, saç kremi, maske ve durulanmayan bakım kremi ile saçlarınızın iyi korunmaya ve görüntüsünü korumaya devam ederken, Re-Charge ürünü her dört şampuanlamada bir kullanılarak, normal kullanımdaki saç kremi veya maskenize yardımcı olacaktır. Bu salon tedavisi ile aynı formüle sahiptir, yani düzenli olarak tekrar enerji verecek ve etkileri ile ilk görünüştete ki gibi olması için tekrar uyaracaksınız. Bu ilk tedavinin kalıcılığını ve tekrar tekrar bir şekilde tekrar aktifleştirilebilir bir bakım sunmasını sağlar.

 

Ürünlerin kendi başlarına kullanımı bile fazlasıyla tatmin edici ve kokuları harika, her saç kurutulmasından sonra canlı ve parlak saçlar oluşur. Küçük bir tedavi şişesi saçların ortasından sonuna kadar kaplamaya yetiyor, tekrar uyarıcı etkisi ile saçların sağlıklı hale getirerek yenilenmiş bir görüntü sunuyor. Kullanımı kolay, etkili, fiyatı makul ve kokusu çok hoş, kesinlikle denemeye değer bir sistemdir.

REVIVE SERİSİ

REVIVE SHAMPOO

 

Uzun etkili canlandırıcı bakım sistemi şampuanları hafif zarar görmüş saçlar için kullanılır.

SAÇ TİPİ  Hafif zarar görmüş, ince ve normal saçlar için kullanılır.

SONUÇLAR/ETKİLER : Saçlar sadece temizlenmez, aynı zamanda daha canlı görünür. Daha sağlık görünüşe sahip saçlar, kökten uca daha yumuşak ve hafif hissedilir.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Islak saçta, köpürtülür. Masaj yapılır ve durulanır. Pro Fiber Revive saç kremi veya maske ve leave-in (durulanmayan krem) ile birlikte kullanılır. Pro Fiber Revive’nin etkisini daha kalıcı hale getirmek için her dördüncü yıkama da Pro Fiber Re-charge uygulanmalıdır. Pro Fiber Revive, saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 bakımı etkisini evde devam ettirmek için kullanılmalıdır.

PROFESYONELLER İÇİN İPUÇLARI

Profesyonel iyileştirme teknolojilerinden etkilenerek, bu şampuan salonda uygulanan Pro Fiber APTYL 100 hizmetini devam ettirerek, saçların kalkmış üst katmanını etkiler.

FORMAT : 250ml and 1000ml

 

 

 

REVIVE CONDITIONER

 

Uzun etkili canlandırıcı bakım sistemi kremleri hafif zarar görmüş saçlar için kullanılır.

SAÇ TİPİ : İnce, orta kalınlıktaki saçlar. Hassaslaşan hafif zarar görmüş saçlar.

SONUÇLAR/ETKİLER : Saçlar beslenir ve yenilenir. İlk uygulamadan sonra saç telleri daha parlak görünür ve yumuşak ve hafif hissedilir.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Nemli saça eşit bir şekilde uygulayın. Durulayın. Pro Fiber Revive şampuan sonrasında kullanın. Ardından Pro Fiber Canlandırıcı durulanmayan bakım kremi uygulayın. Düzenli kullanıma uygundur. Pro Fiber Revive tedavisinin etkisini daha kalıcı hale getirmek için her dördüncü yıkama da Pro Fiber Re-charge uygulanmalıdır. Pro Fiber Revive, saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 etkisini evde devam ettirmek için ev bakım ürünleri kullanılmalıdır.

PROFESYONELLER İÇİN İPUÇLARI

Profesyonel iyileştirme teknolojilerinden etkilenerek, bu şampuan salonda uygulanan Pro Fiber APTYL 100 hizmetini devam ettirerek, saçların kalkmış üst katmanını etkiler.

FORMAT

200ml

 

 

 

REVIVE MASQUE

 

Uzun etkili canlandırıcı bakım sistemi maskesi hafif zarar görmüş saçlar için kullanılır.

SAÇ TİPİ

İnce, orta kalınlıktaki saçlar. Hassaslaşan hafif zarar görmüş saçlar.

SONUÇLAR/ETKİLER

Saçlar daha beslenmiş ve canlanmış görünür, saç telleri parlak görünür ve köklerden saç uçlarına kadar yumuşak, pürüzsüz ve hafif saçlar hissedilir.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Nemli saça eşit bir şekilde uygulayın. 5 dakika bırakın. Durulayın. Pro Fiber Revive Şampuan sonrasında kullanın. Ardından Pro Fiber Canlandırıcı durulanmayan bakım kremi uygulayın. Tedavinin etkisini daha kalıcı hale getirmek için her dördüncü yıkama da Pro Fiber Tekrar Etki Re-charge uygulanmalıdır. Pro Fiber Revive, saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 etkisini evde devam ettirmek için ev bakım ürünleri kullanılmalıdır. *

PROFESYONELLER İÇİN İPUÇLARI

Profesyonel iyileştirme teknolojilerinden etkilenerek, bu şampuan salonda uygulanan Pro Fiber APTYL 100 hizmetini devam ettirerek, saçların kalkmış üst katmanını etkiler.

FORMAT

200ml

 

 

 

REVIVE LEAVE-IN

 

Uzun etkili canlandırıcı bakım sistemi maskesi hafif zarar görmüş saçlar için kullanılır.

SAÇ TİPİ

İnce, orta kalınlıktaki saçlar. Hassaslaşan hafif zarar görmüş saçlar.

SONUÇLAR/ETKİLER

Canlandırıcı, baştan sona daha pürüzsüz bir görüntü ve daha yumuşak his sağlar. 230°C ‘ye kadar ısıtan saç şekillendiricilerinden saç korunur. Saç tellerinin daha parlak, yumuşak, pürüzsüz ve hafif görüntüsü, saçların daha canlı görünmesini sağlar.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Saçların kalınlığına göre havlu ile kurulanmış saçlara 2-4 pompalama yapılır ve Pro Fiber Revive şampuan ve saç kremi veya maskesinin ardından kullanılır. Durulamayın. Sıklıkla kullanılabilir. Pro Fiber Canlandırıcının etkisini daha kalıcı hale getirmek için her dördüncü yıkama da Pro Fiber Tekrar Re-charge uygulanmalıdır. Pro Fiber Revive, saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 etkisini evde devam ettirmek için ev bakım ürünleri kullanılmalıdır.

PROFESYONELLER İÇİN İPUÇLARI

Profesyonel iyileştirme teknolojilerinden etkilenerek, bu şampuan salonda uygulanan Pro Fiber APTYL 100 hizmetini devam ettirerek, saçların kalkmış üst katmanını etkiler.

FORMAT

75 ml

 

 

 

REVIVE CONCENTRATE

 

Zarar görmüş bütün saç tiplerinde kalıcı etki için, uzman salonlarda Revive (canlandırma) protokolü ile uygulanır.

SAÇ TİPİ

İnce, orta kalınlıktaki saçlar. Hassaslaşan hafif zarar görmüş saçlar.

SONUÇLAR/ETKİLER

REVIVE Concentrate ile saçlar kökten uca daha canlanmış görüntü elde eder. Yüzeyi zarar görmüş her saç teli canlanır, saçlar böylece daha parlak görünür, yumuşak, pürüzsüz ve hafif hissedilir.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Bu tedavi uzman salonlarda uygulanır. Revive Concantrate, kuaförünüz tarafından profesyonel katman tedavisi kullanılarak, canlandırıcı tedavisinden önce kullanılır. Canlandırıcı serisinin salonda yapılan tedavisi ile Pro Fiber uygulamalarına şampuanı saç kremi, maske, durulanmayan bakım kremi ile evde devam edilmelidir. Pro Fiber Revive, saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 moleküler kompleks etkileri böylece daha uzun ve kalıcı olur.

RESTORE SERİSİ

RESTORE SHAMPOO

 

Uzun etkili onarıcı bakım sistemi şampuanları zarar görmüş saçlar için kullanılır.

SAÇ TİPİ

İnceden, kalın tellere kadar tüm saçlarda kullanılır. Hassaslaşmış, boyanmış, röfle ve/veya kimyasal değişime uğramış zarar görmüş saçlar için uygundur.

SONUÇLAR/ETKİLER

Saçları sadece temizlenmez, aynı zamanda daha onarılmış görünür. İlk uygulamadan sonra zarar görmüş saç telleri daha parlak görünür ve kökten uca yumuşak ve hafif hissedilir.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Islak saçta, köpürtülür. Masaj yapılır ve durulanır. Pro Fiber Restore saç kremi veya maske ve leave-in (durulanmayan krem) ile kullanılır. Tedavinin etkisini daha kalıcı hale getirmek için her dördüncü yıkama da Pro Fiber Re-charge uygulanmalıdır. Pro Fiber Restore saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 etkisini evde devam ettirmek için ev bakım ürünleri (şampuan, saç kremi, maske, durulanmayan bakım kremi) ile kullanılmalıdır.

PROFESYONELLER İÇİN İPUÇLARI

Profesyonel onarma teknolojilerinden etkilenerek, bu şampuan salonda uygulanan Pro Fiber APTYL 100 hizmetini devam ettirerek, saçları daha güçlü hale getirmiştir.

FORMAT

250ml and 1000ml

 

 

RESTORE CONDITIONER

 

Uzun etkili onarıcı bakım sistemi saç kremi zarar görmüş saçlar için kullanılır.

SAÇ TİPİ

İnceden, kalın tellere kadar tüm saçlarda kullanılır. Hassaslaşmış, boyanmış, röfle ve/veya kimyasal değişime uğramış zarar görmüş saçlar için uygundur.

SONUÇLAR/ETKİLER

İnceden, kalın tellere kadar tüm saçlarda kullanılır. İlk uygulamadan sonra zarar görmüş saç telleri daha parlak görünür ve kökten uca yumuşak ve hafif hissedilir.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Nemli saça eşit bir şekilde dağıtılır. Durulanır. Pro Fiber Restore Şampuan sonrasında kullanılır. Ardından Pro Fiber Restore Leave-in (durulanmayan krem) kullanılır. Düzenli kullanıma uygundur. Pro Fiber Onarıcı tedavinin etkisini daha kalıcı hale getirmek için her dördüncü yıkama da Pro Fiber Re-charge uygulanmalıdır. Pro Fiber Onarıcı saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 etkisini evde devam ettirmek için ev bakım ürünleri (şampuan, saç kremi, maske, durulanmayan bakım kremi) ile kullanılmalıdır.

PROFESYONELLER İÇİN İPUÇLARI

Profesyonel onarma teknolojilerinden etkilenerek, bu krem salonda uygulanan Pro Fiber APTYL 100 hizmetini devam ettirerek, saçları daha güçlü hale getirmiştir.

FORMAT

200ml

 

 

 

RESTORE MASQUE

 

Uzun etkili onarıcı bakım sistemi maskeleri zarar görmüş saçlar için kullanılır.

SAÇ TİPİ

İnceden, kalın tellere kadar tüm saçlarda kullanılır. Hassaslaşmış, boyanmış, röfle ve/veya kimyasal değişime uğramış zarar görmüş saçlar için uygundur.

SONUÇLAR/ETKİLER

Saçlar beslenir ve onarılır. İlk uygulamadan sonra zarar görmüş saç telleri daha parlak görünür ve kökten uca yumuşak ve hafif hissedilir.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

İnceden, kalın tellere kadar tüm saçlarda kullanılır. 5 dakika bırakın. Durulayın. Pro Fiber Restore Şampuan sonrasında kullanın. Ardından Pro Fiber Restore leave-in (durulanmayan krem) kullanılır. Haftalık kullanıma uygundur. Pro Fiber Restore tedavinin etkisini daha kalıcı hale getirmek için her dördüncü yıkama da Pro Fiber Re-charge uygulanmalıdır. Pro Fiber Restore saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 etkisini evde devam ettirmek için ev bakım ürünleri (şampuan, saç kremi, maske, durulanmayan bakım kremi) ile kullanılmalıdır.

PROFESYONELLER İÇİN İPUÇLARI

Profesyonel onarma teknolojilerinden etkilenerek, bu maske salonda uygulanan Pro Fiber APTYL 100 hizmetini devam ettirerek, saçları daha güçlü hale getirmiştir.

FORMAT

200ml

 

 

 

RESTORE LEAVE IN

 

Uzun etkili Onarıcı bakım sistemi durulanmayan bakım kremi zarar görmüş saçlar için kullanılır.

SAÇ TİPİ

İnceden, kalın tellere kadar tüm saçlarda kullanılır. Hassaslaşmış, boyanmış, röfle ve/veya kimyasal değişime uğramış zarar görmüş saçlar için uygundur.

SONUÇLAR/ETKİLER

Serinin iyileştirme gücünü tamamlar: saç köklerden saç uçlarına daha güçlü hale gelir ve daha parlak, pürüzsüz görünür. Saçı 230°C’ye kadar ısıveren saç şekillendiricilerinden korur.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Çalkalayın. Saçların kalınlığına göre havlu ile kurulanmış saçlara 2-4 pompalama yapılır ve Pro Fiber Restore şampuan ve saç kremi veya maskesinin ardından kullanılır. Durulamayın. Sıklıkla kullanılabilir. Tedavinin etkisini daha kalıcı hale getirmek için her dördüncü yıkama da Pro Fiber Re-charge uygulanmalıdır. Pro Fiber Onarma, saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 etkisini evde devam ettirmek için ev bakım ürünleri (şampuan, saç kremi, maske, durulanmayan bakım kremi) kullanılmalıdır.

PROFESYONELLER İÇİN İPUÇLARI

Profesyonel onarma teknolojilerinden etkilenerek, bu krem salonda uygulanan Pro Fiber APTYL 100 hizmetini devam ettirerek, saçları daha güçlü hale getirmiştir.

 

 

 

 

 

 

RESTORE CONCENTRATE

 

Zarar görmüş bütün saç tiplerinde kalıcı etki için, uzman salonlarda İyileştirme protokolü ile uygulanır.

SAÇ TİPİ

İnceden, kalın tellere kadar tüm saçlarda kullanılır. Hassaslaşmış, boyanmış, röfle ve/veya kimyasal değişime uğramış zarar görmüş saçlar için uygundur.

SONUÇLAR/ETKİLER

Saçlarda daha beslenmiş bir görüntü sağlar ve kökten uçlara iyileşir, saçlar daha parlak ve yumuşak, pürüzsüz ve hafif bir hale gelir.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Bu tedavi uzman salonlarda uygulanır. Restore Concantre, kuaförünüz tarafından profesyonel katman tedavisi kullanılarak, canlandırıcı tedaviden önce kullanılır. Restore serisinin salonda yapılan tedavisine şampuan, saç kremi, maske, durulanmayan bakım kremi ile evde devam edilmelidir. Pro Fiber restore, saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 moleküler kompleks etkileri böylece daha uzun ve kalıcı olur.

FORMAT

250ml and 1000ml

RECOVER SERİSİ

RECOVER SHAMPOO

 

Uzun etkili iyileştirici bakım şampuanı çok zarar görmüş saçlar için

SAÇ TİPİ

Orta incelikten başlayıp çok kalın telli saçlara kadar.

Hassaslaşmış, boyanmış, röfle ve/veya kimyasal işlemler ile zarar görmüş saçlar

SONUÇLAR/ETKİLER

Zarar görmüş saçlar sadece temizlenmez aynı zamanda iyileştirilir: tekrar dolgunlaşır ve düzelir. Kökten saç uçlarına kadar saçlar daha parlak görünüm kazanır, yumuşar, pürüzsüzleşir ve hafifler.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Islak saçta, köpürtülür. Masaj yapılır ve durulanır. Pro Fiber Rocover saç kremi veya maske ayrıca leave-in (durulanmayan krem) ile kullanılır. Tedavinin etkisini daha kalıcı hale getirmek için her dördüncü yıkama da Pro Fiber Re-Charge uygulanmalıdır. Pro Fiber Recover, saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 etkisini evde devam ettirmek için ev bakım ürünleri (şampuanı, saç kremi, maske, durulanmayan bakım kremi) kullanılmalıdır.

PROFESYONELLER İÇİN İPUÇLARI

Profesyonel iyileştirme teknolojilerinden etkilenerek üretilen bu şampuan salonda uygulanan Pro Fiber APTYL 100 hizmetini devam ettirerek, saçları daha güçlü hale getirmiştir.

FORMAT

250ml ve 1000ml

 

 

 

RECOVER CONDITIONER

 

Uzun etkili iyileştirici saç kremi çok zarar görmüş saçlar için

SAÇ TİPİ

Orta incelikten başlayıp çok kalın telli saçlara kadar.

Hassaslaşmış, boyanmış, röfle ve/veya kimyasal işlemler ile zarar görmüş saçlar

SONUÇLAR/ETKİLER

Saçlar beslenir ve yenilenir. Kökten saç uçlarına kadar saçlar daha parlak görünüm kazanır, yumuşar, pürüzsüzleşir ve hafifler.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Nemli saça eşit bir şekilde dağıtılır. Durulanır. Pro Fiber Recover Şampuan sonrasında kullanılır. Ardından Pro Fiber Recover Leave-in (durulanmayan krem) kullanılır. Düzenli kullanıma uygundur. Tedavinin etkisini daha kalıcı hale getirmek için her dördüncü yıkama da Pro Fiber Re-Charge uygulanmalıdır. Pro Fiber Recover, saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 etkisini evde devam ettirmek için ev bakım ürünleri (şampuanı saç kremi, maske, durulanmayan bakım kremi) kullanılmalıdır.

PROFESYONELLER İÇİN İPUÇLARI

Profesyonel iyileştirme teknolojilerinden etkilenerek üretilen, bu krem salonda uygulanan Pro Fiber APTYL 100 hizmetini devam ettirerek, saçları daha güçlü hale getirmiştir.

FORMAT

200ml

 

 

 

RECOVER MASQUE

 

Uzun etkili iyileştirici bakım maskesi çok zarar görmüş saçlar için

SAÇ TİPİ

Orta incelikten başlayıp çok kalın telli saçlara kadar.

Hassaslaşmış, boyanmış, röfle ve/veya kimyasal işlemler ile zarar görmüş saçlar

SONUÇLAR/ETKİLER

Saçlar beslenir ve yenilenir. Kökten saç uçlarına kadar saçlar daha parlak görünüm kazanır, yumuşar, pürüzsüzleşir ve hafifler.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Nemli saça eşit bir şekilde dağıtılır. 5 dakika bırakılır. Durulanır. Pro Fiber Recover Şampuan sonrasında kullanılır. Ardından Pro Fiber Recover Leave-in (durulanmayan krem) kullanılır. Haftalık kullanıma uygundur. Tedavinin etkisini daha kalıcı hale getirmek için her dördüncü yıkama da Pro Fiber Re-charge uygulanmalıdır. Pro Fiber Recover saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 etkisini evde devam ettirmek için ev bakım ürünleri (şampuanı saç kremi, maske, durulanmayan bakım kremi) kullanılmalıdır.

PROFESYONELLER İÇİN İPUÇLARI

Profesyonel iyileştirme teknolojilerinden etkilenerek üretilen bu maske salonda uygulanan Pro Fiber APTYL 100 hizmetini devam ettirerek, saçları daha güçlü hale getirmiştir.

FORMAT

200ml

 

 

RECOVER LEAVE-IN (DURULANMAYAN BAKIM KREMİ)

 

Uzun etkili İyileştirme için evde saç bakım programı: ağırlaşmış ve çok zarar görmüş saçlar için Leave-in

SAÇ TİPİ

Ağırlaşmış, çok zarar görmüş saçlar.

SONUÇLAR/ETKİLER

Serinin iyileştirme gücünü tamamlar: saç köklerden saç uçlarına daha güçlü hale gelir ve daha parlak, pürüzsüz görünür. Saçı 230°C’ye kadar ısıveren saç şekillendiricilerinden korur.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Saçların kalınlığına göre havlu ile kurulanmış saçlara 2-4 pompalama yapılır ve Pro Fiber Recover şampuan ve saç kremi veya maskesinin ardından kullanılır. Durulanmaz. Saç her zamanki gibi şekillendirilir. Salon tedavisinin saçın üstündeki etkilerini kalıcı hale getirmek için Pro Fiber Re-Charge 6 hafta boyunca her hafta kullanılmalıdır. Pro Fiber RECOVER, saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 etkisini evde devam ettirmek için ev bakım ürünleri (şampuani saç kremi, maske, durulanmayan bakım kremi) kullanılmalıdır.

PROFESYONELLER İÇİN İPUÇLARI

Profesyonel iyileştirme teknolojilerinden esinlenilerek üretilen Pro Fiber Recover evde kullanımı salon tedavilerinin sağladığı daha güçlü saç etkisini kalıcı hale getirir.

 

 

 

 

 

 

RECOVER CONCENTRATE

 

Zarar görmüş bütün saç tiplerinde kalıcı etki için, uzman salonlarda iyileştirme protokolü ile uygulanır.

SAÇ TİPİ

Orta incelikten başlayıp çok kalın telli saçlara kadar.

Hassaslaşmış, boyanmış, röfle ve/veya kimyasal işlemler ile zarar görmüş saçlar

SONUÇLAR/ETKİLER

Saçlar daha beslenmiş bir görüntü sağlar ve kökten uçlara iyileşir, saçlar daha parlak ve yumuşak, pürüzsüz ve hafif bir hale gelir.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Bu tedavi uzman salonlarda uygulanır. Recover Concentrate, kuaförünüz tarafından profesyonel katmanla tedavisi kullanılarak, Renew tedavisinden önce kullanılır. Recover serisinin salonda yapılan tedavisine, Pro Fiber uygulamalarına şampuanı saç kremi, maske, durulanmayan bakım kremi ile evde devam edilmelidir. Pro Fiber Recover, saç tellerine salonda yapılan APTYL 100 moleküler kompleks etkilerin daha uzun ve kalıcı yapar.

PRO FIBER RENEW

Salonlarda kullanılan kalıcı Pro Fiber bakım uygulamasının aktifleştiricisidir.

SAÇ TİPİ

Zarar görmüş bütün saç tipleri

SONUÇLAR/ETKİLER

Saç telinin üst katmanının güçlü bir şekilde yenilenmesi ve telin korteksin yeniden yapılandırılmasını sağlar. Saç telleri daha güçlü ve yoğun bir şekilde parlak, yumuşak ve hafif hissedilir.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

Pro Fiber Uygulamasının salonlarda kullanılan bir parçasıdır. Saç tellerinin zarar görme seviyesine bağlı olarak, saç uzmanı kişiye özel yoğunlukta şampuan sonrasında uygular. Yenileyici uzun etkili bakım aktifleştiricisi, profesyonel katman tekniği ile uygulanır.

TEKNOLOJİ

Günler geçtikçe ilk günde zararı giderilmiş saçlar zamanla eski haline geri döner. Re-Charge APTYL 100 moleküller teknoloji sayesinde, tedavi süresince saç tellerini derinlemesine etkileyen bakımı tekrar aktif hale getirebiliyor, böylece daha uzun zaman onarılmış saç görüntüsü devam ediyor. APTYL 100 moleküler bileşik tekrar aktifleştirme ve Pro Fiber ev tedavisi ile uzatılabilir (şampuan, saç kremi, maske, durulanmayan bakım kremi) bu sayede saçlar daha uzun süre sağlıklı görünür.

PRO FIBER RE-CHARGE

Salonda yapılan işlemlerin etkisini 6 hafta süresince uzatır, uygulamadan sonra zarar görmüş bütün saç tiplerinde uzun etkili bakım için uygulanır.

SAÇ TİPİ

Zarar görmüş bütün saç tipleri

SONUÇLAR/ETKİLER

Salonda yapılan işlemlerin etkisini 6 hafta süresince uzatır, uygulamadan sonra zarar görmüş saçlar APTYL 100 ile tekrar yenilenir. Saç tellerinin görüntüsünde, yoğun yumuşaklık, parlaklık, pürüzsüzlük ve hafiflik sağlar.

UYGULAMA/NASIL KULLANILIR

4 şampuan uygulamasında bir kullanılarak etkiyi uzatır. Emilime yardımcı olmak için saç tellerine masaj yapın. 5 dakika bırakın. Köpürtün. Dikkatlice durulayın. Salonda yapılan tedavinin etkisini tekrar aktifleştirmek için, tüm Pro Fiber şampuanlarda 4 kullanımında bir kullanınca salon tedavisine yardımcı olur.

TEKNOLOJİ

Zamanla tedavi edilen saçlarda eski haline geri dönme başlar. Re-Charge APTYL 100 moleküller teknoloji sayesinde, tedavi süresince saç tellerini derinlemesine etkileyen bakımı tekrar aktif hale getirilir böylece daha uzun süre iyileştirici etki devam eder.

Please reload